ILME projektist Koolitus Sihtgrupp Avaldus Asukoht Kasulikku Kontakt

Avaldus

Grundtvigi tingimused - Õppemaks - NõudmisedAvalduse vorm (online)

Life Long Learning Application

Grundtvigi tingimused

Grundtvig 3 raames on võimalik taodelda toetust koolitusel osalemiseks. Alljärgnevalt on kirjeldatud, kuidas granti taotlemine toimub:

 1. Saatke meile avaldusena oma osalemissoov  ja esitage taotlus Grundtvig 3 granti saamiseks.
 2. Granti avalduse vormi saamiseks võtke ühendust  kohaliku Grundtvigi esindajaga ja selgitage avalduse esitamise tähtaeg ja tingimused.
 3. Saatke oma avaldus granti taotlemiseks kohalikule Grundtvigi esindusele niipea kui võimalik.
 4. Grundtvigi esindaja Eestis informeerib teid kui teie taotlus on rahuldatud.
 5. Peale selle teate saamist tuleb koheselt kontakteeruda meiega, et registreeruda koolitusele või kinnitada registreerumist. Kui teile ei määrata granti, kuid registreerusite kursusele, tuleb registreering tühistada.
 6. Hetkest, mil Eesti esindus on kinnitanud teile granti määramise, on teil kohustused kursuse osutaja ees. Kui te tühistate oma registreeringu, peate tasuma trahvisumma, millele koolituse osutajal on vastavalt eelnevale kokkuleppele õigus (kui selline kokkulepe tehti). Üksnes väga mõjuvatel põhjustel (haigus, lähedase surm, jms) võib kohalik esindus maksta teie eest äraütlemistasu kasutades selleks granti raha.
 7. Juhul kui koolituse organiseerija tühistab koolituse väga lühikese etteütlemise ajaga, võite nõuda temalt kompensatsiooni juba tehtud kulutuste eest (näiteks kulud reisipiletite eest, mida ei saa enam tühistada või muuta). Antud situatsioonis ei ole vastutav ei Eesti esindus ega ka Euroopa Komisjon. Siiski võib Eesti esindus üksikutel õigustatud juhtudel katta sellised reisikulud granti rahadest. Kui teie koolitus on tühistatud, võib Eesti esindus pakkuda teile võimalust osaleda teisel koolitusel (täpsema info saamiseks kontakteeruge oma kohaliku esindajaga).
 8. Koolituse lõpus peavad organiseerijad küsima teie hinnangut koolitusele.  Teie hinnang koolituse kvaliteedile on tähtis. Osalejate poolt madala hinnangu saanud koolituse suhtes viiakse läbi põhjalik analüüs kohaliku esinduse juhtimisel.

Küsimuste korral saatke palun meile e-sõnum aadressil: info@ilmelifelonglearning.org

 

Õppetasu

Kursuse tasu koos vajalike õppematerjalidega on  € 1200.

 

Nõudmised

 • Osaleja peab töötama juhtival positsioonil valdkonnas, kus soovib täiendõpet
 • Osalejal peab olema võimalik koolituse ajal viibida eemal põhitöölt ( 5 tööpäeva jooksul 5.-9. juuni 2006)
 • Kursuse tasu € 1200,- (info toetuse taotlemise kohta aadressil . http://www.socrates.ee)

 

Avalduse vorm

Kuni avalduse online vormi üles seadmiseni saatke meile, palun, oma registreerimissoov aadressil  info@ilmelifelonglearning.org